Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/mseower/public_html/finansowe-promocje.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Finansowe Promocje
Go to content Go to menu

Zabezpieczenie lokaty

Thursday, October 26, 2017

Lokata jest to sposób oszczędzania ale oszczędzenie to bezpieczeństwo dla klienta który chce ulokować swoje pieniądze na wybranej przez siebie lokacie w dowolnej chwili i czasie. Lokata dla klienta jest formą oszczędzania ale też majątek który da się pomnożyć dalej i to kusi potencjalnych klientów banku iż wybierają najprostszą metodę którą jest lokata. Lokata sama w sobie jest w pewnym sensie formą oszczędzania ale innowacyjne podejścia nowych powstałych banków kusi nowych klientów najlepszymi ofertami na rynku wzbogaca oferty najlepszymi odsetkami na lokatach.

Każdy klient posiada prawo wybory danej lokaty która chce nikt za niego nie podejmuje z góry decyzji ważna deklaracja zostaje po stronie klienta. Klient wybiera lokatę i ma tą świadomość zabezpieczenie swoich bliskich i samego siebie. Mówiąc o zabezpieczeniu trzeba podkreślić iż zabezpieczyć to taka czynność którą musi zrealizować bank żeby zapewnić klientowi iż nic się nie stanie z jego majątkiem. Klient przed wyborem lokaty ma tę świadomość iż zabezpieczenie stoi na pierwszym miejscu przy wyborze danej lokaty. Zabezpieczenie czyli klient powierza swój majątek dla banku i placówka bankowa ma obowiązek zabezpieczenia tego majątku w taki sposób iż klient nie straci tego majaku ale jeszcze go powiększy. Bank bierze ciężar bezpieczeństwa dla klienta czyli zabezpiecza w każdym elemencie podpisanej umowy. Mówiąc o zabezpieczeniu trzeba powiedzieć o metodach które wykorzystuje bank aby zapewnić bezpieczeństwo klientowi są różne techniki blokad , szyfrowanie, kodowanie itp. każda z tych technik jest wykorzystywana bezpieczeństwo klienta jest najważniejsze dla banku i to się liczy teraz w bankowości. Zabezpieczenie jest kryterium dla klienta które decyduje w dużej mierze o wyborze lokaty na którą się zdecyduje nie zaufa bankowi który nie daje gwarancji zabezpieczenia tak jaki sobie marzy więc takiej oferty nie bierze. Bezpieczeństwo każdy bank stara się to zapewnić jeden gorzej a drugi najlepiej i wykorzystuje wszystkie metody na rynku tak aby klient był zadowolony. Zadowolony klient to klient który poleci ten bank dla kolejnej osoby więc bank będzie miał zyski czyli dobre zabezpieczenia to nowy klient więc warto inwestować w bezpieczeństwo klientów.

Zalety lokat bankowych

Tuesday, August 22, 2017

Każdy człowiek szuka pewnego i bezpiecznego sposobu na pomnożenie swojego majątku. Jedną z opcji są lokaty różnego rodzaju. Lokaty pozwalają na pomnożenie konkretnej sumy przekazanej bankowi o wypracowane odsetki. Czy na pewno jest to bezpieczny sposób?

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Na lokatach nigdy nie stracimy, a jedynym zagrożeniem jest bankructwo banku, ale w takiej sytuacji Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia zwrot całości przekazanych na lokatę środków( o ile nie przekraczają 100 000 euro). Wypłata taka nastąpi już w przeciągu 20 dni od dnia ogłoszenia upadłości banku. Kolejną zaletą lokaty jest jej przewidywalność, czyi od początku wiadomo jaki będzie zysk. Dodatkowo łatwo jest wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę dzięki licznym rankingom lokat. Wybór lokaty jest prosty, gdyż zainwestowanie w lokatę nie wymaga rozległej wiedzy.

Różnorodność jako zaleta

Każda osoba chcąca otworzyć lokatę zdaje sobie sprawę z ogromnej dostępności lokat jak i ich zróżnicowaniu. Do wyboru są lokaty krótkoterminowe, długoterminowe, o stałym oprocentowaniu lub zmiennym i inne. Wybór lokat jest ogromny, ponadto lokatę można założyć już z tak niskim wkładem pieniężnym jak 500 lub 1000 złotych. Koronacją zalet lokat jest jej łatwość założenia. Do założenia lokaty wystarczy podpisanie umowy i wpłacenie do banku deklarowanej kwoty. Obecnie niemal każdy bank oferuje bogaty wybór z ofertami lokat, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Za założeniem lokaty przemawia wiele jej cech jak bezpieczeństwo, przewidywalność zysku, ogromny wybór, niski próg otwarcia lokaty, proste zasady korzystania z lokaty czy różnorodność ofert bankowych. Dodatkowo lokata ma także jeszcze jedną ważną cechę, gdyż nie pozwala na pochopne wypłacenie środków. Lokata posiada także zazwyczaj wyższe oprocentowanie niż np. rachunek oszczędnościowy. Co najważniejsze, to że osoby przekonane o konieczności długotrwałego zamrożenia pieniędzy na lokacie mogą zdecydować się na lokatę krótkoterminową na kilka lub kilkanaście dni, a nawet lokatę typu „over-night”. Lokata jest wyborem bezpiecznym, który w sposób pewny powiększy nasze oszczędności. Jest to wygodne, gdyż nie wymaga większej wiedzy na temat tego produktu jak to jest w przypadku innych inwestycji. Lokata jest umową zawierana z bankiem i nie zależy id żadnych czynników gospodarczych, więc nie wymaga wiedzy i jest bezpieczna. Oczywiście lokata nie daje zbyt dużego zysku, ale jest to zysk pewny. Oprocentowanie lokaty jest zazwyczaj niższe od oprocentowania kredytu.

Zdecydowanie lokata posiada więcej zalet niż wad i jest dobrym sposobem na pomnażanie oszczędności. Różnorodność ofert bankowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mając gotówkę warto rozejrzeć się za ofertą, która będzie dla nas idealna. Każdy sposób oszczędzania jest lepszy niż chowanie gotówki do skarpet(co nie przynosi zysku).

Kredyty gotówkowe znanych banków.

Wednesday, June 28, 2017

db Kredyt Gotówkowy w Deutsche Banku.

Bez wątpienia Deutsche Bank można uznać za jeden z bardziej znanych banków jakie mamy w Polsce. Ma on w swojej ofercie wiele kredytów gotówkowych. Jedną z takich ofert jest db Kredyt Gotówkowy. Pożyczając w ramach tej oferty kwotę 1500 złotych na okres jednego roku, koszt naszego kredytu wyniesie 195 złotych. Bank biorąc pod uwagę Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania 28,23% wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 141,23 złote. W ramach oferty db kredyt gotówkowy maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć wynosi dwieście tysięcy złotych i można ją rozłożyć na okres aż stu dwudziestu miesięcy. Kredyt będzie nas kosztował 105760 złotych. Przy RRSO równej 12,10% rata miesięczna jest równa 3185 złotych. Z kredytu mogą skorzystać nowi klienci. Nie ma obowiązku ubezpieczenia kredytu, ale jeżeli się na niego zdecydujemy jego stawka wynosi 0,15%. Wysokość kredytu przyznawana jest w zależności od tego jaką zdolność kredytową posiada dany klient. Bank nie wymaga przedstawiania oświadczenia o dochodach, aby otrzymać kredyt. Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, których wiek nie przekracza siedemdziesięciu lat.

iGotówka w BGŻ BNP Paribas.

iGotówka w BGŻ BNP Paribas jest ofertą skierowaną do nowych klientów banku. Jeżeli w ramach oferty pożyczymy kwotę 1500 złotych na okres jednego roku koszt kredytu będzie wynosił 219,59 złotych. Na podstawie RRSO równej 28,42% bank wyliczy nam miesięczną ratę w wysokości 144 złotych. Maksymalna kwota jaką bank jest w stanie nam pożyczyć to suma stu dwudziestu tysięcy złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi 84 miesiące. Przy RRSO równej 10,97% bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 2024 złotych. Kredyt będzie nas kosztował nieco ponad pięćdziesiąt tysięcy złotych. Do zawarcia umowy kredytowej potrzebny jest przede wszystkim dowód osobisty, oraz dokument, który potwierdzi nasze zatrudnienie oraz źródło dochodów. Trzeba również przekazać numer rachunku bankowego oraz swoje dane kontaktowe. Ubezpieczenie kredytu nie jest obowiązkowe, ale jeżeli się na nie zdecydujemy jego stawka wynosi 6,99% i dolicza się ją do raty kredytu. Prowizja za udzielnie kredytu wynosi od zera do pięciu procent. Dodatkowo trzeba zapłacić za wystawienie promesy kredytowej kwotę dwustu złotych. Jeżeli w ramach oferty zdecydujemy się na kredyt w kwocie do dziesięciu tysięcy złotych, bank udzieli nam go online. Jest to bardzo wygodne zwłaszcza dla osób zapracowanych. Bez wychodzenia z domu mogą uzyskać określoną sumę kredytu.