Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/mseower/public_html/finansowe-promocje.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Finansowe Promocje
Go to content Go to menu

Sprawdzimy kredyt gotówkowy jaki oferuje mBank, na konkretnym przykładzie. Będzie to zobowiązanie w wysokości 55 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 72 miesiące. Każda z rat będzie równa. Zobaczymy po ile będą raty kredytu, jakie będzie jego oprocentowanie, wysokość prowizji, jak również jaki będzie całkowity koszt takiego zobowiązania. Kredyty z długim okresem kredytowania są dobre jeżeli kwota pożyczki jest wysoka. Można tak dopasować wysokość rat, aby móc ten kredyt spłacić w jak najbardziej wygodnych warunkach. Kredyt mamy spłacić, pieniądze mają nam pomóc, a nie sprawić że zobowiązanie doprowadzi nas do biedy.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

W ramach kredytu gotówkowego w mBanku można pożyczyć maksymalnie 150 000 złotych, z okresem spłaty wynoszącym aż 120 miesięcy. Długi okres kredytowania pozwala na rozłożenie zobowiązania na taką ilość rat, których wielkość nie zniszczy naszego domowego budżetu i tym samym będziemy w stanie taki kredyt na czas spłacić. Minimalna wysokość oprocentowania nominalnego wynosi tutaj 7,99% w skali roku, a wysokość prowizji dla banku zaczyna się od 5,99% pożyczonej kwoty. Może być jednak nawet dwukrotnie wyższa. Zaświadczenie o dochodach wymagane jest w przypadku kredytu gotówkowego, jakiego kwota przekracza 50 000 złotych. Możliwa jest w mBanku wcześniejsza spłata kredytu, jak również kredytobiorca ma możliwość negocjacji oprocentowania nominalnego z bankiem. W ramach oferty kredyt gotówkowego w mBanku, chcemy zaciągnąć zobowiązanie na kwotę 55 000 złotych, jakie chcemy spłacić w 72 równych ratach miesięcznych. Oprocentowanie nominalne naszego zobowiązania będzie tutaj wynosiło 7,99% w skali roku. Jednym z kosztów kredytu zawsze jest prowizja dla banku. Im jest ona wyższa tym większy będzie koszt takiego zobowiązania. W mBanku prowizja wynosi 12,99% pożyczonej kwoty i jak widać od razu nie jest to mała suma. RRSO wyniesie natomiast 13,89%w skali roku. Każda z 72 rat miesięcznych będzie równo po 964 złote. Kredyt wygeneruje koszt w wysokości 21 557 złotych, z czego 14 413 złotych będzie stanowiła suma spłacanych odsetek. Dzięki kredytom można zdobyć pieniądze na wiele różnych rzeczy, na jakie nas nie stać z wypłaty. Właśnie po to wymyślono kredyty gotówkowe.